دورهمی پاییزی هلال احمری ها، شوق رویش به ایستگاه آخر رسید

سرپرست جمعیت هلال احمر بهبهان گفت: اختتامیه طرح شوق رویش در بهبهان با برگزاری نشست صمیمانه در کلبه چوبی این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوزستان، مهران مرادی بهبهانی اظهار کرد: طرح «شوق رویش» به منظور غنی‌سازی اوقات فراغت جوانان عضو جمعیت هلال احمر در ایام تابستان اجرا شد.

وی افزود: جذب نوجوانان و جوانان و آموزش دوره‌های مهارت‌های داوطلبی و کمک‌های اولیه جهت ایجاد زمینه‌های همکاری آنان در انجام فعالیت‌های بشردوستانه و عام‌المنفعه، سالم‌سازی محیط جامعه از ناهنجاری‌ها ناشی از بیکاری جوانان و نوجوانان، کاهش آسیب‌های اجتماعی درجامعه، آشنایی نوجوانان و جوانان با اهداف و برنامه‌های حوزه جوانان جمعیت و باروری و شکوفایی استعدادها، تعمیق باورهای دینی و اخلاقی و رفتارهای اجتماعی نوجوانان و جوانان از جمله مهم‌ترین اهداف طرح شوق رویش بوده است.

سرپرست جمعیت هلال احمر بهبهان تصریح کرد: به همین خاطر طرح شوق رویش در جمعیت هلال احمر این شهرستان با برگزاری یک دورهمی به کار خود خاتمه داد.

مرادی بهبهانی گفت: با توجه به پایان فصل تابستان برنامه های طرح تابستانه شوق رویش نیز به اتمام رسید و در همین راستا  اعضای فعال این طرح در ضیافت شام پاییزی پایان این طرح را جشن گرفتند.