نتایج دومین دوره مسابقه عکاسی موبایلی «اردوی همدلانه» اردوهای نشاط و امید جوانان هلال احمر اعلام شد

رئیس اداره روابط عمومی سازمان جوانان هلال احمر از اعلام نتایج دومین دوره مسابقه عکاسی موبایلی "اردوی همدلانه" پس از بررسی بیش از ۸۰۰ تصویر ارسال شده و انتخاب ۱۳ نفر به عنوان نفرات برگزیده خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر؛ مسعود آسیما با اشاره به اینکه دومین دوره مسابقه اردوی همدلانه در دو بخش برگزار و داوری شد اظهار کرد: پس از بررسی بیش از ۸۰۰ تصویر ارسالی، توسط عموم بازدیدکنندگان در صفحه اینستاگرام و داوری نهایی توسط روابط عمومی سازمان ۱۳ عکس به عنوان اثر برگزیده منتخب شد.

وی ضمن تقدیر از مشارکت فعالانه دبیران و اعضای شورای اجرایی در برنامه های فرهنگی سازمان جوانان اظهار کرد: دومین دوره مسابقه عکاسی موبایلی «اردوی همدلانه» در طول برگزاری اردوهای نشاط و امید و با هدف ثبت خاطرات اردو و لحظه های ناب دوستی طراحی شد و در طول برگزاری، این مسابقه با استقبال خوب دبیران و اعضای شوراهای اجرایی کانون ها مواجه شد.

آسیما با بیان اینکه فراخوان دومین دوره مسابقه عکاسی اردوی همدلانه از ۱۴ مرداد ماه همزمان با آغاز اردوهای کشوری سازمان جوانان منتشر و دریافت تصاویر تا ۱۰ شهریور ادامه داشت، تصریح کرد: در طول برگزاری اردوهای ویژه کانون های شاخه آزاد و دانشجویی بیش از یکصد و ۷۰ اثر مرتبط با موضوعات این مسابقه در صفحه اینستاگرام سازمان جوانان هلال احمر منتشر شد.

بر اساس این گزارش، این مسابقات در ۴ موضوع «نشاط و امید»، «جلوه های دوستی و همدلی در اردو»، «طبیعت و حفظ محیط زیست» و «عکس های طنز و خاطره انگیز» از اعضای سازمان جوانان در سراسر کشور برگزار شد.

»»» برگزیدگان بیشترین رای بازدیدکنندگان:

۱ . حمید زیلایی استان خوزستان اول ۹۸۳۹ لایک عکس شماره ۱۴۲
۲ . ناصر سنایی استان بوشهر دوم ۸۵۶۳ لایک عکس شماره ۶۰
۳ . الهه بختیاری استان گلستان سوم ۵۲۵۲ لایک عکس شماره ۲۰

»»» منتخبین بخش داوری موضوعی:

رضا صلحی _ آذربایجان شرقی
زهرا سادات فاطمی نژاد _ استان اصفهان
مینا احمدی _ تهران
فاطمه سیری _ استان سمنان
فاطمه کرمی _ استان قم
منصور علیرضایی _ استان مازندران
مصطفی جوکار _ استان خوزستان
بیان کوهی _ استان کردستان
مصطفی سیفی نژاد _ استان مازندران
سحر خوشرو _ استان گیلان شهرستان صومعه سرا