مراسم اختتامیه مسابقات رفاقت مهر دوره برادران با معرفی برترین ها برگزار شد

مراسم اختتامیه بیست و هفتمین دوره مسابقات فرهنگی امدادی رفاقت مهر سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در بخش برادران در اردوگاه شهید بهشتی اصفهان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان ، مراسم اختتامیه بیست و هفتمین دوره مسابقات فرهنگی امدادی رفاقت مهر  با حضور روسای سازمان های جوانان و امدادونجات جمعیت هلال احمر، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری اصفهان، مدیران عامل جمعیت هلال احمر استان تهران و اصفهان ، معاونان دانش آموزی و دانشجویی و جوانان و مدیر روابط عمومی سازمان جوانان و سایر مسئولین کشوری و استانی در سالن شهید مطهری اردوگاه شهید بهشتی اصفهان برگزار شد.

در ابتدای این مراسم دکتر محسن مومنی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان ضمن خیر مقدم به مسئولین و اعضای جوان شرکت کننده در این دوره از مسابقات گفت: خوشحالیم که برای چندمین سال پیاپی اصفهان میزبانی این مسابقات را بر عهده دارد.

وی افزود: یکی از نقاط قوت و مثبت  این دوره از مسابقات نسبت به سالهای گذشته این است که مراحل و رشته های مسابقات مرتبط و مورد نیاز جمعیت هلال احمر و همچنین همسو با اهداف جمعیت هلال احمر هستند.

مومنی خاطر نشان کرد: نشاط، پویایی و رشد جمعیت هلال احمر قطعا با حضور اعضا، جوانان و امدادگران جمعیت هلال احمر محقق و میسر می شود.

در ادامه مراسم رییس سازمان امداد ونجات جمعیت هلال احمر نیز به عنوان یکی از سخنرانان این مراسم  گفت:  من در بازدید از روند برگزاری این دوره از مسابقات وفاق و همدلی بیشتر را به جهت امدادی بودن مسابقات مشاهده کردم.

دکتر ناصر چرخساز این نوید را هم به نفرات برتر مسابقات داد که افرادی حائز رتبه در رشته های مختلف این مسابقات شوند، یک درجه به درجه امدادگری آنان افزوده خواهد شد.

معاون توسعه و منابع انسانی استانداری اصفهان هم که یکی از مدعوین این برنامه بود با اشاره به نقش جوانان در پیشرفت جامعه گفت: قدر خود را بدانید ، در شرایطی هستید که بعنوان جوان خدمات گوناگونی را می توانید به جامعه ارائه دهید و با الهام از روح بلند و ملکوتی امام راحل(ره) و مقام معم رهبری(مدظله العالی) در تمامی عرصه ها پیروز و سربلند باشید و در تمام زمینه ها بخصوص در فعالیتهای جمعیت هلال احمر که یک موسسه عام المنفعه و کمک رسان است خدمت رسانی کنید.

دکتر حبیبی رییس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر نیز سخنران پایانی این مراسم بود .

وی خاطر نشان کرد : این مسابقات مصادف با هفته جوان شده اند که این یک اتفاق میمون و مبارک است.

دکتر حبیبی افزود: جنس فعالیتهای جوانان هلال احمر با ایثارگریهای جوانان دفاع مقدس بسیار نزدیک است ، جنس فعالیتهای جمعیت هلال احمر از نوع ایثار است.

وی تصریح کرد: شما سفیران مهربانی هستید و مابه دنبال تحقق اهداف سازمان جوانان با مشارکت شما هستیم .

در پایان این مراسم نیز نفرات برتر در رشته های مختلف این دوره از مسابقات معرفی و به آنان لوح تقدیر و مدال اهدا شد.

گفتنی است در حاشیه برگزاری این مراسم توسط رییس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر از زحمات و تلاشهای مدیرعامل و معاون جوانان جمعیت هلال احمر استان تجلیل به عمل آمد.