مسجد سلیمان شاهد اجرای برنامه های متنوع در هفته هلال احمر

به مناسبت هفته هلال احمر برنامه های متنوعی در جمعیت هلال احمر مسجدسلیمان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر؛ رئیس جمعیت هلال احمر مسجدسلیمان از اجرای برنامه های متنوع ویژه هفته هلال احمر خبر داد.
فریدون رفیعی ضمن تبریک هفته هلال احمر به اعضای داوطلب به تشریح برنامه های انجام شده توسط این جمعیت پرداخت.

وی گفت: برگزاری ایستگاه صلواتی. عیادت اعضای جمعیت از افراد حاضر در مراکز بهزیستی، سرکشی از خانواده مرحوم مولایی که اعضای بدن خود را اهدا کرد و جان سه تن از هم وطن هایش را نجات داد، غبار روبی گلزار شهدا و قرائت زیارت عاشورا در منزل شهدا به همراه تقدیر از اعضای جمعیت با حضور اعضای شورای اسلامی شهرستان از فعالیتهای این هفته در مسجد سلیمان بود.

تقدیر از اعضای جوان مسجدسلیمان در هفته هلال‌احمر
فریدون رفیعی ضمن تبریک به مناسبت هفته هلال‌احمر اظهار کرد: به تمامی امدادگران، جوانان، داوطلبان و کارکنان این نهاد مردمی تبریک می‌گویم و امیدوارم این ایام فرصتی باشد برای نشان دادن و ترویج خدمات داوطلبانه هلال احمر به مردم و مسئولان و نیز فرصتی برای قدردانی از زحمات تمامی اعضای جمعیت که به خوبی و شایستگی در راه اهداف والای این نهاد گام بر می دارند.

رفیعی افزود: برنامه تقدیر و تشکر از اعضای جمعیت هلال احمر با حضور رئیس شورای شهر و عضواین شورا پوریا حاتمی و حاجت پوربه عمل آمد.

وی در پایان ضمن تشکر و قدردانی از مهندس حاتمی و حاجت پور ریاست و عضو محترم شورای اسلامی شهرستان و تمامی امدادگران، اعضای جوانان و پرسنل جمعیت هلال احمر مسجدسلیمان و تبریک گفت: برای همه ی عزیزان سلامتی و توفیق همیشگی از خداوند متعال را خواستارم.