مراسم تجلیل از تلاشگران هلال احمر آذربایجان غربی برگزار شد

مراسم تجلیل از تلاشگران طرح های امداد و نجات، ایمنی و سلامت مسافرین نورزی سال جاری جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جوانان هلال احمر آذربایجان غربی؛ مراسم تجلیل از تلاشگران طرح های امداد و نجات ، ایمنی و سلامت مسافرین نورزی سال جاری جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی با حضور مدیرعامل این جمعیت، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری آذربایجان غربی، معاونین جوانان، امداد و نجات، داوطلبان، درمان و توانبخشی استان و منتخبین طرح های نوروزی در محل سالن همایش های بیمارستان امید ارومیه برگزار شد.

هدف از این مراسم تجلیل و قدردانی از تلاش و زحمات جوانان فداکار، امدادگران جمعیت هلال احمر که در طول اجرای طرح های نورزی فعالیت شایسته ای را از خود به نمایش گذاشته بودند، اعلام شد.

این مراسم با سخنراننی مدیرعامل جمعیت هلال احمر این استان شروع شد و با سخنرانی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری آذربایجان غربی ادامه پیدا کرد و پس از هنرنمایی گروه های هنری با اهداء لوح سپاس و هدایایی به رسم یادبود از جوانان، امدادگران جمعیت هلال احمر این استان قدردانی شد.

گفتنی است در مراسم تجلیل از تلاشگران طرح های امداد و نجات ، ایمنی و سلامت مسافرین نورزی سال جاری جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی، مربیان برتر دادرس ، جوانان فعال استان که در مسابقات عکس و جمله برتر به یاد دکتر معتمدی مقام آور بودند تجلیل و قدردانی به عمل آمد.

همچنین در این برنامه گروه سرود دادرس مدرسه پروین همتی سرود کانون های دانش آموزی را اجرا کردند در پایان نیز مستندی از فعالیت ها و اقدامات جمعیت هلا ل احمر آذربایجان غربی در طرح های نوروزی پخش گردید.