فراخوان و جذب نهضت پیش آهنگان جمعیت هلال احمر

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۱

با سلام وتحیت

احتراماً،ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری حضرت فاطمه الزهرا سلام ا… علیها وبا استعانت ازحضرتش،بدینوسیله دستور العمل« فراخوان و جذب نهضت پیش آهنگان جمعیت هلال احمر» را در دومین بهار این اقدام هدفمند وآینده ساز سازمان به حضور ارسال می نماید.

 به لطف خداوند متعال این نهضت که با استقبال زاید الوصف اعضای جوان وتوانمند روبرو گردیده هم اکنون بیش از ۵ هزار مربی داوطلب کار آزموده را در یک ساختار کار آمد تشکیلاتی از مربی تامدرس ارشد سازماندهی نموده واین عزیزان با آمادگی مطلوب پذیرای نوجوانان علاقه مند درخانه های پیش آهنگی سراسرکشور می باشند.

 انشاء ا…‌درسال جاری با اضافه شدن تجهیزات کمک آموزشی واردویی خانه های پیشاهنگی ، تدوین‌محتوای‌آموزشی‌در‌شورای سیاست گذاری وبرنامه ریزی راهبردی که از‌اساتید خبره ،آگاه  وصاحبنظر دانشگاهی درحوزه های علوم اجتماعی،امدادی وپیش آهنگی تشکیل گردیده است وهمچنین برنامه ریزی نظام مند برای تقویت راهکارهای حضورموثر مدرسین ارشد در وظایف  وماموریتهای ستادی دبیرخانه ملی ، این نهضت با آمادگی مطلوبتری آماده ارایه خدمات به پیش آهنگان آینده ساز میهن اسلامیمان خواهد بود.

بدیهی است آنچه این فرآیند را به سرانجام مطلوب رهنمون می سازد برنامه ریزی اصولی وهوشمندانه برای اجرای صحیح وفراگیر گام نخست آن درمرحله «جذب اعضا» می باشد.

 لذا خواهشمنداست با عنایت به آموزشهای ارایه شده به مدرسین ارشد،مدرسان ومدیران خانه های پیش آهنگی آن استان در دوره های تخصصی که توسط این سازمان برگزار گردیده ومفاد آن نیز در سایت سازمان تحت عنوان آیین نامه جذب اعضا در نهضت پیش آهنگان هلال احمر قابل دسترسی است، ضمن برپایی یک جلسه یک روزه توجیهی وبازآموزی برای آنان وهمچنین کارشناسان محترم امورجوانان ومربیان شهرستانها تمهیدات لازم را برای پاسخگویی مناسب به مراجعه کنندگان درخانه های پیشاهنگی درزمان اجرای فراخوان وجذب اعضا بعمل آورند. شایان ذکراست که به دلیل عدم تداخل با زمان برگزاری باشکوه سومین دوره انتخابات مجامع جمعیت ، فراخوان عمومی ثبت نام از روز ۲۳/۲/۹۱ لغایت ۳/۳/۹۱ می باشد وتبلیغات مربوطه نیز در همان زمان صورت خواهد پذیرفت.

پوستر فراخوان عضویت به ازای هرشهرستان ۳۵ عدد وستاد استان ۷۵ عدد وفرم ثبت نام به ازای هر شهرستان ۲۲۲ عدد به آن استان ارسال گردیده ودرصورت نیاز به تکثیر بیشتر فایل آماده به چاپ آن در سایت سازمان قابل دسترسی می باشد .

چاپ بنرطرح پوستر فراخوان عضویت به تعداد مناسب هرشعبه حداقل ۳ عدد بنر۴*۳ متر ونصب در اماکن پرتردد وهمچنین استفاده از ظرفیت های متنوع ومتعدد درروابط عمومی تبلیغات واطلاع رسانی استانی برای جذب حداکثری مطابق با ظرفیت های اعلام شده در واحدهای پیش آهنگی مورد تأکید  می باشد.

درخاتمه متذکر می گردد تجهیزات تهیه شده برای خانه پیش آهنگی پس از حضور وبازدید نمایندگان سازمان (مدرسین ارشد نهضت)که زمان آن متعاقباً اعلام خواهد شد به شعبی تعلق خواهد گرفت که حداقل فضای مورد نیاز مناسب با امکانات  را برای خانه های پیش آهنگی شهرستان اختصاص داده باشند.

پیشاپیش از تلاش ارزنده جنابعالی ، معاون محترم امور جوانان،روسای محترم وپرتلاش شعب آن استان و سایر همکاران سختکوش خصوصاً مربیان جوان وداوطلب نهضت در اجرای مفاد فوق الذکر و همچنین اجرای راهکارهای بدیع وخلاقانه و ابتکارات کارشناسان و اعضا در برپایی این رویداد شکوهمند سپاسگزارم و امید دارم که فرزندان عضو نهضت پیش آهنگان هلال احمر با پیروی از رهنمود های رهبری عالیقدرمان در اعتلای روز افزون ایران اسلامی سهیم ،موثر و جریان ساز باشندتا موجبات عاقبت بخیری همه تلاشگران با اخلاص این صحنه فراهم آید.

شما هم نظر خود را ارسال کنید