برنامه های معاونت جوانان اصفهان در هفته هلال احمر اعلام شد

همزمان با گرامیداشت هفته هلال احمر برنامه ها و فعالیت های ابتکاری معاونت امور جوانان استان اصفهان در کنار سایر برنامه های ابلاغی تشریح شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان؛ حیدر علی خانبازی ضمن تبریک آغاز هفته هلال احمر به تمامی جوانان و اعضا بشر دوست گفت:هفته هلال احمر امسال با برگزاری انتخابات مجامع هلال احمر که یکی از اساسی ترین موضوعات جمعیت در تصمیم گیری ها می باشد از اهمیت ویژه ای برخوردار شده اما اجرای برنامه های فرهنگی، اجتماعی، مذهبی در چارچوب اهداف و اصول جمعیت هلال احمر و سازمان جوانان در این هفته همچون گذشته با حضور جوانان رونق بیشتری گرفته است.

معاون جوانان استان اصفهان در تشریح برنامه های هفته هلال این معاونت گفت: رونمایی از کتاب غنچه های امدادگر ،اجرای مانور فرضی با حضور تیم های ۱۴ نفره  دادرس در تعدادی از مدارس استان،برگزاری اردوهای یکروزه درون شهری با رویکرد آموزشی امدادی دیدار با خانواده معزز شهدا و جانبازان، عطرافشانی مزار شهدا، دیدار با شخصیتهای فرهنگی و مذهبی، حضور اعضای جوان در نماز جمعه، برگزاری مسابقه نقاشی ویژه کانون غنچه ها از اهم برنامه های جوانان استان اصفهان در این هفته می باشد.

خانبازی با اشاره به قرار گرفتن این هفته در اعیاد مبارک ماه شعبان وتبریک آن گفت: جشنواره ادبی “ماه و مهتاب” که مسابقه شعر و خاطره نویسی به مناسبت هفته هلال و ایام با سعادت ولادت امام حسین (ع)، امام سجاد (ع) و حضرت ابوالفضل(ع) بوده که اعضا جوان ۱۸تا ۲۹ سال می توانند در آن شرکت نمایند.

وی در پایان گفت: برگزاری مرحله کشوری بیست و هفتمین دوره مسابقات رفاقت مهر به میزبانی اصفهان را در اردوگاه کشوری شهید بهشتی و مرکز بین المللی آموزش های تخصصی امداد ونجات استان اصفهان در ادامه هفته هلال خواهیم داشت.