مهلت شرکت در جشنواره ملی سرود “ماه پیشونی” تا پایان اردیبهشت ماه تمدید شد

مهلت شرکت در جشنواره ملی سرود «ماه پیشونی» ویژه مهدهای کودک و مراکز پیش دبستانی همیار غنچه های هلال سراسر کشور که از دهه مبارک فجر آغاز شده بود تا پایان اردیبهشت ماه تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان هلال احمر، این جشنواره با هدف آشنایی اعضای کانون غنچه های هلال احمر با اصول هفتگانه و اهداف بشردوستانه جمعیت هلال احمر و صلیب سرخ و توسعه کار گروهی برگزار می شود.

در این دوره از مسابقات ۱۰ سرود و ۵ نمایش آهنگین جهت اجرا به مهدهای کودک ارائه شده و مربیان مهدها و مراکز پیش دبستانی پس از تمرین با کودکان قطعات ضبط شده آنان را برای داوری به ستاد ارسال می کنند.

این سرودها شامل معرفی اصول نهضت بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر و همچنین آشنایی کودکان با فعالیت های جمعیت هلال احمر است که با زبانی کودکانه سروده شده و در کتاب و لوح فشرده ای با نام «دوستانه» به چاپ رسیده است.

لازم به ذکر است برای شرکت در این جشنواره مربیان مهدها با بهره گیری از اقلام دریافتی یا مراجعه به بخش جشنواره در پایگاه اطلاع رسانی سازمان جوانان هلال احمر به آدرس javananhelal.ir می توانند یک یا چند عنوان از سرود و نمایش ها را انتخاب و پس از تمرین کودکان، نسخه نهایی کار را ضبط کنند و از طریق ارائه CD به شعبه هلال احمر و یا ارسال به شماره تلفن همراه ۰۹۲۱۰۷۰۰۸۱۲ از طریق نرم افزار تلگرام تا پایان اردیبهشت ماه اقدام کنند.

برای مشاهده سرودها و دستورالعمل جشنواره سرود ماه پیشونی اینجا را کلیک کنید.