از فراخوان و ثبت نام در سامانه جامع تا توزیع بسته های کمک به نیازمندان

به همت اعضای کانون دانشجویی یاسوج طرح کمک به نیازمندان و فراخوان عضویت در سامانه جامع عضویت سازمان جوانان توسط کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه دولتی یاسوج استان کهگیلویه و بویراحمد اجرا شد.

به گزارش معاونت جوانان جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه و بویراحمد: دبیر کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه یاسوج گفت: با هدف آگاه سازی دانشجویان نسبت به فعالیت های سازمان جوانان هلال احمر و همچنین معرفی سامانه عضویت این سازمان، فراخوان گسترده ای از طریق طراحی و نصب بنر مناسب در دانشکده های فنی مهندسی، علوم پایه، علوم انسانی، کشاورزی، خوابگاه های دانشجویی و محیط دانشگاه و ارسال sms انبوه برای تمامی دانشجویان به منظور ثبت نام اعضاء در این سامانه  انجام شد.

ضیاءالدین ستارزاده افزود: این کانون جهت آشنایی بیشتر اعضا با فعالیت های بشر دوستانه و مزایای عضویت در این سازمان جلسه توجیهی برگزار کرد.

گفتنی است، ثبت نام اعضاء در سامانه عضویت توسط مسولان کانون و بصورت کاملاً رایگان انجام شد.

طرح کمک به نیازمندان با توزیع بسته های غذایی بهداشتی توسط اعضاء کانون دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج اجرا شد

بر اساس این گزارش، ترویج سنت های نیک و گسترش فرهنگ نیکوکاری و توجه به نیازمندان، مهم ترین تکلیف ما در نظام مقدس اسلامی است که با تلاش دل سوزانه خود، گروه های محروم و مستضعف جامعه را یاری رسانیم تا همواره غیرتمند و شرافت پیشه زندگی کنند.

توجه به دیگران و بر طرف ساختن مشکلات آنها، نه تنها موجب ایجاد آرامش و برقراری عدالت و امنیت در اجتماع می شود، بلکه زمینه ساز رشد و پیشرفت جامعه است.

آقای یوسفی دبیرکانون دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج بیان داشت: در همین راستا دانشجویان کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه علوم پزشکی یاسوج  با همکاری جمعی از اساتید هیئت علمی برای بیش از ۵۰ خانواده نیازمند بسته های غذایی و بهداشتی آماده سازی و توزیع کردند.

وی افزود: امیدواریم بتوانیم در راستای کمک به نیازمندان بی سرپرست و ایتام کمک های جدیدی را ایجاد نماییم تا بتوانیم بخشی از آلام و دردهای اجتماعی جامعه را التیام ببخشیم.