تقدیر مدیران وزارت آموزش و پرورش از عملکرد سازمان جوانان در ایام نوروز/ تاکید بر گسترش همکاری ها در حوزه دانش آموزی

در دیدار معاون پیش دبستانی و دانش آموزی سازمان جوانان هلال احمر با مدیران وزارت آموزش و پرورش از عملکرد سازمان جوانان در اجرای شانزدهمین طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی تقدیر و بر گسترش همکاری ها در حوزه پیش دبستانی و دانش آموزی تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان هلال احمر، دکتر کفاش معاون پرورشی و فرهنگی، دکتر حمیدی معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش، مهندس دیمه ور معاون آموزش ابتدایی، دکتر فضلی مدیرکل دفتر پیش دبستانی، علی‌اکبرزاده مدیر کل امور فرهنگی و هنری، ، دکتر ضیاءالدینی مدیر کل دفتر سلامت و تندرستی و عراقی مدیرکل امور اردوگاه ها به نمایندگی از وزارت آموزش و پرورش از خدمات رسانی سازمان جوانان هلال احمر در ایام نوروز به ویژه ارائه برنامه های مناسب ویژه کودکان و نوجوانان قدردانی کردند.

براین اساس، مقرر شد تا در اجرای برنامه های سال جدید نیز، برنامه های حوزه پیش دبستانی و دانش آموزی با جدیت تمام در سازمان جوانان و با مساعدت و همکاری معاونت های مرتبط پیگیری شود.

سعید بابایی، معاون پیش دبستانی و دانش آموزی سازمان جوانان نیز ضمن تشکر از توجه مدیران آموزش و پرورش نسبت به فعالیت های حوزه دانش آموزی سازمان جوانان گفت: تلاش و کوشش ما براین است تا بتوانیم برنامه های آموزشی و فرهنگی خود را مانند سال های گذشته پیگیری کنیم.