معاون امور جوانان جمعيت هلال احمر استان قم خبر داد

جشنوراه ملی وبلاگ نویسی دختر آفتاب در قم برگزار می شود

جشنواره ملی وبلاگ‌نویسی«دختر آفتاب» در دو موضوع جلوه های انسان دوستی در دین اسلام و سیره اهل بیت(س) و بانوی کرامت نگین شهر نور (زندگی حضرت معصومه(س) از تولد تا وفات) برگزار می‌شود.

 

به گزارش روابط عمومي سازمان جوانان جمعيت هلال احمر، همزمان با میلاد کریمه اهل بیت (س) و روز ملی دختران جشنواره ملی وبلاگ‌نویسی دختر آفتاب با محوریت انسان دوستی در دین اسلام و زندگی بانوی کرامت حضرت فاطمه معصومه (س) برگزار شد.

مام وبلاگ نویسان سراسر کشور با رعایت قوانین جشنواره می توانند در این مسابقه شرکت کنند و در موضوع جلوه های انسان دوستی در دین اسلام و سیره اهل بیت(س) و بانوی کرامت نگین شهر نور (زندگی حضرت معصومه(س) از تولد تا وفات) وبلاگ خود را به روز کنند.

علاقه مندان همچنین با موضوع بانوی کرامت نگین شهر نور، در موضوعاتی همچون زندگی حضرت معصومه(س)الگوی دختر مسلمان، زندگی حضرت معصومه(س) و سیره عملی زندگی ایشان، زندگی حضرت معصومه(س) و شناخت شان و شخصیت، زندگی حضرت معصومه(س)و بصیرت و ولایتمداری می‌توانند به تولید محتوا بپردازند. درج حداقل ۵ مطلب درباره موضوع فوق (در وبلاگ های شخصی) الزامیست، همچنین ارتباط موضوعی محتوای ارائه شده با موضوع مسابقه و انتخاب عنوان و توضیح مناسب برای وبلاگ و مطالب مرتبط از جمله قوانین این مسابقه است. وبلاگ ها یا سایت هایی که از زمان شروع مسابقه ایجاد شده باشند دارای امتیاز ویژه در بخش داوری هستند. علاقه مندان مي توانند وبلاگ های شخصی و حتی غیر مرتبط سابق خود را با رعایت قوانین درج شده در این مسابقه شرکت دهند.

علاقمندان پس از تکمیل فرم ثبت نام آن را به نشانی الکترونیکی khorshid.qom@gmail.com ارسال كنند. آدرس فرم ثبت نام: http://bayanbox.ir/id/3362151216925511797?info نام نویسی در مسابقه آغاز و تا ۷ شهریور ماه ۱۳۹۳ ادامه خواهد داشت، همچنین اختتامیه جشنواره ملی وبلاگ‌نویسی«دختر آفتاب <http://dokhtare-aftab.blog.ir/>» توسط معاونت امور جوانان هلال احمر استان قم و در ایام دهه کرامت برگزار مي شود.