جلسه هماهنگی مدیران طرح دادرس با رئیس جمعیت هلال احمر شهرضا

جلسه هماهنگی طرح دادرس با حضور مدیران و مربیان آموزش و پرورش و همچنین رئیس جمعیت هلال احمر شهرضا و کارشناس جوانان و مربیان طرح دادرس در سالن آموزش جمعیت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان؛ سید حسام سجادی ضمن خیرمقدم حضور مدیران و مربیان آموزش و پرورش شهرستان از همکاری‎های آن اداره در خصوص اجرای طرح دادرس در مدارس و حضور دانش آموزان جهت شرکت در کلاس‎های امدادی تشکر کرد و بیان داشت: اگر ما در امر امدادرسانی و آموزش به دانش آموزان تلاش کرده و این آموزش ها را چه به صورت عملی و چه تئوری ارائه دهیم، میتوانیم آنان را برای شرایط اضطراری و حتی نجات جان یک انسان آماده کنیم.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان شهرضا افزود: کارشناس امور جوانان شعبه در این جلسه در خصوص پنجمین دوره طرح ملی دادرس و آموزش های ارائه شده مسابقات درون مدرسه‎ای، شهرستانی و استانی و برگزاری آزمون کتبی مرحله شهرستانی مطالبی را بیان کرد.

سجادی در ادامه گفت: کارشناس تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش و رابط بین دو اداره نیز ضمن ابراز خرسندی از اجرای طرح دادرس، این آموزش ها را از بهترین موضوعات آموزشی که می توانیم به دانش آموزان ارائه دهیم، دانست.

سجادی در پایان ضمن قدردانی از زحمات مربی فعال شهرستان خانم باغستانی که در طول دوره‎هایی گذشته، آموزش دادرس در مدارس شهرستان را بر عهده داشته است افزود: در پایان جلسه ایشان نکات لازم را بیان کرده و کتاب طرح دادرس، وستر توافق نامه آموزش پرورش و جمعیت هلال احمر همچنین پوستر پنجمین دوره طرح ملی دادرس در اختیار مدیران و مربیان قرار داده شد.