تشکیل مجامع دانش آموزی و آغاز پنجمین دوره طرح ملی دادرس در مدارس شهرستان آق قلا

مجامع عمومي كانون هاي دانش آموزي همراه با آغاز طرح ملي دادرس با مشاركت اعضاي كانون هاي دانش آموزي در مدارس شهرستان آق قلا؛ اغاز به كار كرد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان؛ رضاپور با اعلام این خبر گفت: مجامع کانون های دانش آموزی با هدف انتخاب دبیر و اعضای شورای اجرایی در مدارس دوره اول دبیرستان با مشارکت ارزنده اعضا و مدیران و معلمان عملیاتی شد.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان آق قلا افزود: پنجمین دوره طرح ملی دادرس ویژه پایه هشتم مدارس با هدف تربیت نیروی های امدادی نوجوان در مقابله آگاهانه با حوادث و سوانح احتمالی و با بهره مندی از ظرفیت مربیان اموزشی باتجربه با مشارکت حوزه تربیت بدنی و سلامت اموزش و پرورش شهرستان در دستور کار قرار گرفت.

وی خاطرنشان کرد: کانون های دانش آموزی به عنوان یکی از کانون های هویت دار در مدارس باید پشتوانه ای قدرتمند در اجرای برنامه های اجتماعی و فرهنگی  امدادی باشد.

رضاپور گفت: طرح ملی دادرس تحقق عمیق و پایه ای شعار هرخانواده یک امدادگر است.طرحی ملی و مدون برای تربیت نوجوانان در مسائل امدادی که مطمئنا کمک شایانی به جمعیت هلال احمر در تحقق اهداف خواهد کرد.