از بازدید مدیرعامل استان آذربایجان غربی تا نشست صمیمی با اعضا

مدیرعامل استان آذربایجان غربی گفت: جوانان در جهت پیشبرد اهداف جمعیت هلال احمر، جایگاه خاصی دارند و در سایه این حضور گسترده جوانان، هلال احمر جمهوری اسلامی ایران موقعیت ویژه ای را در جمع اعضای مجمع جهانی صلیب سرخ و هلال احمر کسب کرده است.

به گزارش روابط عمومی جوانان جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی؛ مدیرعامل هلال احمر استان آذربایجان غربی به همراه معاونین جوانان، امداد و نجات، داوطلبان، آموزش و پژوهش طی سفر سه روزه از زیر ساخت ها و اهم فعالیت های انجام شده طی سالهای اخیر شهرستانهای تکاب، میاندوآب، شاهین دژ و بوکان  بازدید و ارزیابی کردند.

نشست صمیمی با اعضا جوانان و امدادگران این شهرستانها از دیگر برنامه های این سفر بود ، مدیرعامل هلال احمر استان آذربایجان غربی در این نشست ها ضمن اشاره به تاثیر مهم دبیران کانون های جوانان در ترویج فرهنگ بشر دوستی، حضور آنان در جمعیت هلال احمر را امید بخش دانست و افزود:‌ اعضای جوانان با مشارکت در تمامی سطوح فعالیتی سازمان جوانان اعم از عرصه های فرهنگی، اجتماعی، ورزشی، امدادی، بشردوستی و عام المنفعه می توانند توان خود را اثبات و به عرصه اجتماعی ورود پیدا کنند.

حسن محمودی در ادامه نقش دبیران را در برگزاری برنامه های استانی و کشوری این استان موثر دانست و گفت:‌ با اعتماد به جوانان در تمامی عرصه ها به قطع جواب مثبتی خواهیم گرفت، وی رویکرد جدید این جمعیت را به این شکل عنوان کرد و از جوانان خواست پیشنهادات و ایده های خود را در قالب پروژه ارائه کنند.

وی اعتماد و حضور جوانان را مرهون مردمی بودن جمعیت هلال احمر دانست و افزود: اجازه حضور و ارائه نظرات  به جوانان و بعضا دخالت آنان در سطوح مدیریتی این جمعیت و حتی توانایی تصمیم سازی جوانان در هلال احمر از دلایل اعتماد و فعالیت جوانان در جمعیت هلال احمر است.