از استقبال بی نظیر مدارس تا تجلیل از مجریان طرح ملی دادرس در شهرستان گچساران

بیست و پنجمین کانون دانش آموزی ویژه اجرای طرح دادرس در شهرستان گچساران به همت جمعیت هلال احمر این شهرستان راه اندازی شد.

به گزارش رابط خبری معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه و بویراحمد؛ سرپرست معاونت امور جوانان این جمعیت با اشاره به اجرایی شدن طرح ملی دادرس در مدارس استان با همکاری مطلوب اداره کل آموزش وپرورش از استقبال بی نظیر مدارس در سطح شهرستان گچساران خبر داد.

مهدی جمشیدی در ادامه ضمن تقدیر از فعالیت های امور جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان گچساران اضافه کرد: سهمیه تعیین شده برای این شهرستان در طرح ملی دادرس ۲۲ کانون بود که با استقبال و پیگیری مستمر آموزش وپرورش ومدارس این شهرستان  این سهمیه به ۲۵کانون افزایش یافت و با توجه به ظرفیت های بالای مدارس در سطح شهرستان های استان مستلزم افزایش سهمیه استانی و افزایش بودجه در این موضوع است که در آینده پیگیری خواهد شد.

تجلیل از مجریان طرح ملی دادرس شهرستان گچساران

جلسه هماهنگی پنجمین دوره طرح ملی دادرس باحضوررئیس جمعیت هلال احمر شهرستان گچساران مسول امور جوانان ومربیان این شعبه و مسولین آموزش وپرورش این شهرستان در محل این جمعیت برگزار شد.

علی فتحی رئیس جمعیت هلال احمرشهرستان گچساران ضمن بیان اینکه مسولین آموزش وپرورش این شهرستان همکاری وتعامل بسیار مطلوبی در اجرای این طرح دارند افزود طرح ملی دادرس در سطح شهرستان گچساران در بیست وپنج مدرسه اجرا می شود.

درپایان این جلسه از مسولین آموزش وپرورش ومربیان اجرا کننده طرح تجلیل به عمل آمد.