با ابلاغ احکام دبیر و نایب دبیر شورا از سوی رئیس سازمان

نخستین جلسه اعضای شورای مرکزی مجامع کانون های دانشجویی سازمان جوانان جهت تصویب آئین نامه اجرایی، برگزار شد

اعضای شورای مرکزی مجمع دانشجویی سازمان جوانان در جلسه هم اندیشی با رییس سازمان جوانان و معاون دانشجویی و جوانان، پیشنهادات خود را در خصوص فعالیت های این مجمع ارائه کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان هلال احمر، در این جلسه امیر لـله گانی معاون دانشجویی و جوانان با اشاره به اینکه تشکیل مجامع مرکزی دانشجویی و جوانان کمک بزرگی برای ادامه راه سازمان جوانان خواهد بود، گفت: ما باید طوری برنامه ریزی و عمل کنیم که مشارکت جوانان بیشتر و بهتر شود.

وی افزود: در این جلسات به دنبال این هستیم تا به تعریف جامع و مشترکی از جایگاه مجامع دست یابیم و با نظرخواهی از اعضای مجمع، فعالیت ها و برنامه های آینده را پیش بینی کنیم.

دکتر مسعود حبیبی رییس سازمان جوانان نیز با تاکید بر آینده روشن مجامع کشوری سازمان جوانان گفت: مجامع حاصل نگاهی است که به شما جوانان وجود دارد و آن این است که صاحب اصلی کار، خود جوانان هستند.

وی افزود: مجامع در تقویت حضور اعضا در کانون ها اثربخش خواهد بود و بایستی با راه اندازی ساختار و تشکیلات منظم، همفکری بیشتری در این خصوص انجام دهیم.

رییس سازمان جوانان در ادامه با اشاره به حضور جوانان در تدوین سند راهبردی جمعیت هلال احمر تصریح کرد: این یک حرکت مثبت و ارزنده بود که با رویکرد مثبت دکتر ضیایی رییس جمعیت هلال احمر محقق شد.

دکتر حبیبی گفت: برای انجام هرچه بهتر برنامه ها می توانید کمیسیون های مختلف در مجمع تشکیل دهید و با کمک سایر نماینده های استانی برای انجام طرح های مختلف برنامه ریزی کنید.

وی خاطرنشان کرد: کاهش آلام بشری و رسیدگی به مسائل جوانان از جمله اهداف ماست و باید در این زمینه ها بیش از گذشته فعال شویم چراکه به این شکل جوانان نقش خود را پررنگ تر خواهند دید و در انتخابات آینده مجامع حضور گسترده تری خواهند داشت.

گفتنی است در ادامه این جلسه احکام دبیر و نایب دبیر مجمع کشوری دانشجویی به آنان اعطا شد و بر این اساس میلاد حسنی امیرآبادی از استان تهران به عنوان دبیر و رشوان یزدانی از استان کردستان به عنوان نایب دبیر این مجمع احکام خود را دریافت کردند.

همچنین جلسه با طرح موضوعات و نقطه نظرات اعضا برای تدوین برنامه های آتی ادامه یافت.