آرزوهای کودکی، ثمره طرح دستهای مهربان

با پایان یافتن طرح دستهای مهربان و جمع آوری هدایای کودکان در روز جهانی کودک جهت کمک به کودکان بی بضاعت، معاونت امور جوانان استان اصفهان با شناسایی مناطق محروم به توزیع این هدایا و آشنایی کودکان با جمعیت هلال احمر پرداخت.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان؛ حیدر علی خانبازی گفت: در این طرح، تمام هدایای کودکان که در قالب طرح دستهای مهربان در روز جهانی کودک جمع آوری گردید، در یک حرکت نمادین و با همکاری کانون غنچه های فراگیر به کودکان نیازمند در روستا و مناطق محروم اهدا شد.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان اصفهان تصریح کرد: در این برنامه ضمن هماهنگی قبلی با مسئولین منطقه یا روستای محروم جهت حضور خود و جمع آوری کودکان بی بضاعت در یک مکان، از حضور یک مربی یا کارشناس جهت برقراری ارتباط بیشتر با این کودکان و آگاهی بخشی به ایشان از برنامه های جمعیت و بخصوص برنامه های ویژه غنچه ها از دیگر برنامه های طرح آرزوهای کودکی استفاده شد.

وی در پایان افزود: در این طرح که به ابتکار معاونت امور جوانان اصفهان انجام پذیرفت، از تمامی شعب استان خواسته شد تا هدایای جمع آوری شده را به شعب اردستان، خور و بیابانک، چادگان و دهاقان به منظور استفاده در کانون غنچه های فراگیر این شعب ارسال نمایند.

گفتنی است آغاز این طرح در اصفهان همزمان با شصت و نهمین سالروز تاسیس سازمان جوانان و با حضور روسای جمعیت و نمایندگان محترم فرمانداری و روسای بهزیستیمناطق محروم انجام شد.