اخبار بالای سایت

نتایج دومین جشنواره ملی قصه گویی مهر “لی‌لی لی‌لی حوضک” اعلام شد

در مراسم اختتامیه دومین جشنواره ملی قصه گویی مهر "لی‌لی لی‌لی حوضک" که به میزبانی استان قزوین برگزار شد اسامی منتخبان اعلام و از نفرات برگزیده این جشنواره با اهدای لوح تقدیر و جوایز نقدی، تقدیر شد.

جلسه بررسی تدوین برنامه های سازمان جوانان و یونیسف در راستای همکاری های مشترک در سال ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ برگزار شد

با حضور نمایندگان دفتر صندوق کودکان سازمان ملل متحد (یونسف) در سازمان جوانان، عباس محمدی مشاور رییس سازمان، کبری محمدی مشاور آموزش و پژوهش و روسای ادارات دانشجویی و جوانان و حوزه آموزش و پژوهش جلسه تدوین همکاری های مشترک سازمان جوانان و یونیسف برگزار شد.

برگزاری نخستین جلسه کمیسیون مشارکت و هویت ساماندهی امور جوانان با حضور نماینده سازمان جوانان جمعیت هلال احمر

نخستین جلسه کمیسیون مشارکت و هویت ساماندهی امور جوانان با حضور نماینده سازمان جوانان جمعیت هلال احمر و نمایندگان دستگاههای مرتبط با امور جوانان، در محل وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

گفتگو با داوود پیرانی، دانشجوی نمونه و  دبیر کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی// جایی بهتر از هلال احمر پیدا نکردم

دانشجویی نمونه کشوری شدن آن هم برای یک پسر شهرستانی که روزگاری را در روستا زندگی کرده، به نظر محال می رسد، اما حالا این محال اتفاق افتاده است. این جمله ای است که پیرانی بیان می کند و با تاکید بر شهرستانی و روستایی بودنش یادمان می آورد که حضور او در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران حاصل سال ها زحمت و پشتکار است.

دکتر داود پیرانی دبیر کانون دانشجویی هلال احمر در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران، دانشجوی نمونه کشوری شد

دکتر داود پیرانی دبیر کانون دانشجویی هلال احمر در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران، دانشجوی نمونه کشوری شد و در مراسمی با حضور معاون اول رئیس جمهور و وزرای علوم و بهداشت از وی و 39 دانشجوی نمونه دیگر کشور در محل نهاد ریاست جمهوری تجلیل شد.