اخبار ستادی

اعلام برنامه های سازمان جوانان به مناسبت بزرگداشت بیست و هشتمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره)

به مناسبت بزرگداشت بیست و هشتمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)، سازمان جوانان جمعیت هلال احمر همچون سال های گذشته و با هدف آشنایی هرچه بیشتر اعضای داوطلب با افکار، اندیشه ها و آرمان های رهبر کبیر انقلاب، ویژه برنامه هایی را اجرایی می کند.

با حضور در حسینیه جماران، جوانان هلال احمر با آرمان های حضرت امام خمینی(ره) تجدید میثاق می کنند

همزمان با بیست و هشتمین سالگرد رحلت بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران، حضرت امام خمینی (ره) 400 نفر از جوانان هلال احمری با حضور در حسینیه جماران، با آرمان های امام عظیم الشان تجدید میثاق می کنند.

شهروند به مناسبت روز بین‌المللی حافظان صلح ملل متحد و در گفت‌وگو با جوانان از رویای صلح می‌نویسد// همه برای صلح؛ صلح برای همه

کابوسی به نام «جنگ» و رویایی به نام «صلح»؛ این داستان روزگار جنگ‌زده ما است؛ داستانی که در تقویم روزگار بارها و بارها تکرار شده است. جنگ و صلح تاریخی بسیار طولانی به درازای تاریخ زندگی بشریت دارد.

معاون سازمان جوانان در دیدار دبیران کانون های دانشجویی، جوانان و روستایی استان آذربایجان شرقی مطرح کرد: لزوم تقویت کانون ها برای جذب اعضای جوان

معاون دانشجویی و جوانان سازمان جوانان که برای حضور در مراسم تجلیل ۴۰۰ تن از امدادگران حاضر در سیل اخیر آذربایجان شرقی، به این استان سفر کرده بود با دبیران کانون های دانشجویی و جوانان استان آذربایجان غربی دیدار و گفتگو کرد.

تجلیل استاندار آذربایجان غربی از خدمات برجسته سازمان جوانان هلال احمر در طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی

در مراسم تجلیل از تلاشگران جمعیت هلال‌احمر استان آذربایجان غربی در نوروز 96، استاندار آذربایجان غربی با اهدای لوح تقدیر به رییس سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر، از خدمات برجسته این سازمان در طول ایام نوروز و اجرای موفق هفدهمین دوره طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی در این استان، سپاسگزاری کرد.

گفت‌وگوی «شهروند» با فاطمه برزگر، جوان نمونه استان قم// سلام بر ایده‌های تازه‌نفس

او در شهری زندگی می‌کند که آن را با عنوان شهر «کریمه اهل‌بیت» و «پایتخت مذهبی ایران و قطب فرهنگی» می‌شناسیم. شهر قم، شهری است که افتخار میزبانی از بارگاه ملکوتی حضرت معصومه(س) را دارد.

نادر احمدپور، جوان نمونه هلال‌احمر بندرعباس از روزگار خود به «شهروند» می‌گوید// لذت زندگی درخانواده هلال‌احمری

نجاتگر یکم جمعیت هلال‌احمر است؛ با ٢٥سال سن، افتخارات زیادی را به دست آورده و کارشناس حرفه‌ای مدیریت لجستیک بنادر است. اسمش نادر احمدپور است و درخانواده‌ای هلال‌احمری رشد یافته. او جوان هلال‌احمری را جوانی با دغدغه‌های بشردوستی و حس کمک به دیگران می‌داند. در ادامه با این جوان نمونه هلال‌احمر بندرعباس هم‌صحبت شده‌ایم.