اخبار

برای سومین سال متوالی رئیس جمهور در پست ایمنی و سلامت مسافران نوروزی سازمان جوانان حضور یافت/ دکتر روحانی: حضور جوانانی که داوطلبانه در این پست ها به همنوعان خود خدمات ارایه می دهند شایسته تقدیر است

رئیس جمهور پس از ورود به استان گیلان، از پست ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی سازمان جوانان در شهر رشت استان گیلان بازدید کرد. دکتر حسن روحانی ضمن بازدید از پست شهید بهروز رضاپور (کد ۰۱۳۹) گفت: چشم امید مردم در حوادث و سوانح همچنین ایجاد دلگرمی و آرامش مسافران در شهرهای کشور به این جمعیت مردمی است.

گزارش//از رالی ایمن تا کمپین ترویج فرهنگ مطالعه در اردبیل

جوانان جمعیت هلال احمر استان اردبیل با اجرای طرح های ابتکاری بهرفت و طرح های جنبی تلاش کردند تا با کاهش یک تصادف از تصادفات جاده ای و عمل به مفاد میثاق نامه کمپین ملی "نه به تصادفات جاده ای" گامی موثر بردارند.

گزارش// طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی سازمان جوانان هلال احمر در استان مرکزی

در ایام بزرگترین و مهمترین عید سال در سراسر کشورجوانهایی را میبینیم که با کمترین امکانات رفاهی در ورودی های شهرها جهت خدمت رسانی به مسافران تمام قد ایستاده و لحظه ای از تلاش دست بر نداشته و حتی لحظه تحویل سال که همه هر جا که باشند خود را به خانه ها رسانیده تا آن لحظه را در کنار خانواده ها باشند هم آسایششان را ارزانی آرامش هموطنان خود کرده اند و به راستی که مهربانی روز، شب یا حتی ایام نوروز را نمی شناسد.

بازدید مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان از طرح‌های نوروزی استان و تقدیر از فعالان در طرح های نوروزی/جوانان سرمایه های گرانقدر هلال احمر

مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان با حضور در محورهای مواصلاتي جنوب استان از پایگاه‌های امداد و نجات و پست‌های ایمنی و سلامت نوروزی اين جمعيت بازدید کرد.

از پیوستن قهرمان المپیک به کمپین ملی نه به تصادفات جاده ای تا حضور مسوولین کشوری و استانی در پست های ایمنی و سلامت استان مازندران قهرمان المپیک به کمپین ملی نه به تصادفات جاده ای پیوست

حسن یزدانی قهرمان جهان و المپیک ضمن حضور در پست های ایمنی و سلامت شهرستان جویبار، خدمت در هلال احمر را افتخاری بزرگ دانسته و در کنار اعضا در پست ایمنی و سلامت شهید مدافع حرم عباسعلی علیزاده به کمپین ملی نه به تصادفات جاده ای پیوست.
حسن یزدانی قهرمان المپیک 2016 برزیل، مدال آور مسابقات جهاني و عضو تيم ملي کشتی آزاد، صبح امروز از پست ايمني و سلامت نوروزي جمعيت هلال احمر شهرستان جویبار بازديد بعمل آورد.