اخبار استان ها

اخبار بالای سایت: استان فارس: سحر: تیم سحر جوانان هلال احمر استان فارس به کرمانشاه اعزام شد

معاون امور جوانان فارس از اعزام تیم سحر جوانان هلال احمر استان فارس متشکل از روانشناسان متخصص به منطقه غرب کشور برای انجام حمایت های روانی و اجتماعی ویژه آسیب دیده های ناشی از زلزله اخیر خبر داد.

اخبار بالای سایت: استان همدان: سحر: نیروهای های امدادی همدان به کمک زلزله دگان کرمانشاه آمدند/بغض، حسرت واندوه در غرب ایران موج می زند

کوهنورد همدانی در بازدید از مناطق زلزله زده غرب کشور گفت: رضالک روستایی به 56 خانوار است که 55 خانه این روستا آسیب دیده و مردم زیر چادر زندگی میکنند. مدرسه روستا آسیب جدی دیده و فعلا تعطیل است و کودکان رضالک با آسیبهای زلزله سر می کنند.

اخبار بالای سایت: استان مازندران: اسلایدر: سحر: از فعالیت های آموزشی و فرهنگی تیم های سحر استان مازندارن تا حمایت روانی در مناطق آسیب دیده از زلزله

نیم های سحر استان مازندارن با استقرار در مناطق آسیب دیده از زلزله غرب کشور به اقداماتی همچون حمایت روانی و آموزش ویژه مردم آسیب دیده از زلزله پرداخت.

اخبار بالای سایت: استان خوزستان: سحر: برگزاری کارگاه تخصصی حمایت های روانی و اجتماعی تیم سحر خوزستان در اسلام آباد غرب

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر خوزستان از برگزاری کارگاه تخصصی حمایت های روانی و اجتماعی پس از بلایای طبیعی با حضورجمعی از مدیران و معلمان مدارس شهرستان اسلام آبادغرب خبر داد.

+ اعضا: اخبار بالای سایت: استان خوزستان: سحر: یادداشت// ۷ ریشتر مهربانی در اردوگاه هلال احمر

مهربانی را هم می شود بر حسب ریشتر حساب کرد مثل حال و هوای این روزهای جوانان هلال احمر خوزستان در شهرستان اسلام آباد غرب که نه باران و نه هوای سرد مانع از ابراز عشقشان نمی شود.